OD6015-24HS Orion Fans FAN AXIAL 60X15MM 24VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
OD6015-24HS
Kirjeldus:
FAN AXIAL 60X15MM 24VDC WIRE
Laagri tüüp :
Sleeve
Laius :
15.00mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
Suurus/Mõõdud :
Square - 60mm L x 60mm H