OD6015-12LLSS02A Orion Fans FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
OD6015-12LLSS02A
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Locked Rotor Sensor
Heakskiidud :
cURus, TUV
Kaal :
Laagri tüüp :
Sealed Sleeve
Laius :
15.00mm
Lõpetamine :
3 Wire Leads
Müra :
Õhuvool :
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
seeria :
OD6015
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
Suurus/Mõõdud :
Square - 60mm L x 60mm H