OD6015-12LLSS01A Orion Fans FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
OD6015-12LLSS01A
Kirjeldus:
FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE
Laius :
15.00mm
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
seeria :
OD6015
Suurus/Mõõdud :
Square - 60mm L x 60mm H