OD6010-12MSS01A Orion Fans FAN AXIAL 60X10MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
OD6010-12MSS01A
Kirjeldus:
FAN AXIAL 60X10MM 12VDC WIRE
Laius :
10.00mm
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
seeria :
OD6010
Suurus/Mõõdud :
Square - 60mm L x 60mm H