OD5020-24MSS01A Orion Fans FAN AXIAL 50X20MM 24VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
OD5020-24MSS01A
Kirjeldus:
FAN AXIAL 50X20MM 24VDC WIRE
Funktsioonid :
Speed Sensor (Tach)
Laius :
20.00mm
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
Suurus/Mõõdud :
Square - 50mm L x 50mm H