OD5020-12MSS02A Orion Fans FAN AXIAL 50X20MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
OD5020-12MSS02A
Kirjeldus:
FAN AXIAL 50X20MM 12VDC WIRE
Funktsioonid :
Locked Rotor Sensor
Laius :
20.00mm
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
Suurus/Mõõdud :
Square - 50mm L x 50mm H