OD5015-24MSS01A Orion Fans FAN AXIAL 50X15MM 24VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
OD5015-24MSS01A
Kirjeldus:
FAN AXIAL 50X15MM 24VDC WIRE
Funktsioonid :
Speed Sensor (Tach)
Heakskiidud :
UR
Laius :
15.00mm
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
seeria :
OD5015
Suurus/Mõõdud :
Square - 50mm L x 50mm H