OD5010-12LSS02A Orion Fans FAN AXIAL 50X10.5MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
OD5010-12LSS02A
Kirjeldus:
FAN AXIAL 50X10.5MM 12VDC WIRE
Funktsioonid :
Locked Rotor Sensor
Heakskiidud :
cURus
Laius :
10.50mm
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
seeria :
OD5010
Suurus/Mõõdud :
Square - 50mm L x 50mm H