OD5010-12HSS02A Orion Fans FAN AXIAL 50X10.5MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
OD5010-12HSS02A
Kirjeldus:
FAN AXIAL 50X10.5MM 12VDC WIRE
Funktsioonid :
Locked Rotor Sensor
Heakskiidud :
cURus
Laius :
10.50mm
Müra :
26.0 dB
Õhuvool :
11.2 CFM (0.314m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
5000 RPM
seeria :
OD5010
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.100 in H2O (24.9 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 50mm L x 50mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Ventilaatori tüüp :
Tubeaxial
Võimsus (vatti) :
1.10W