OD5010-12HHHSS01A Orion Fans FAN AXIAL 50X10.5MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
OD5010-12HHHSS01A
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 50X10.5MM 12VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Speed Sensor (Tach)
Heakskiidud :
cURus
Kaal :
Laagri tüüp :
Sealed Sleeve
Laius :
10.50mm
Lõpetamine :
3 Wire Leads
Müra :
Õhuvool :
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
seeria :
OD5010
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
Suurus/Mõõdud :
Square - 50mm L x 50mm H