OD4028-12MSS02A Orion Fans FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
OD4028-12MSS02A
Kirjeldus:
FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
Funktsioonid :
Locked Rotor Sensor
Laius :
28.00mm
Lõpetamine :
3 Wire Leads
Müra :
35.0 dB
Õhuvool :
11.0 CFM (0.308m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
8000 RPM
seeria :
OD4028
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.250 in H2O (62.3 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 40mm L x 40mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 122°F (-10 ~ 50°C)