OD4028-12LSS02A Orion Fans FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
OD4028-12LSS02A
Kirjeldus:
FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
Funktsioonid :
Locked Rotor Sensor
Laius :
28.00mm
Lõpetamine :
3 Wire Leads
Müra :
25.0 dB
Õhuvool :
7.0 CFM (0.196m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
5000 RPM
seeria :
OD4028
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.100 in H2O (24.9 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 40mm L x 40mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 122°F (-10 ~ 50°C)