OD4020-12LSS Orion Fans FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
OD4020-12LSS
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Heakskiidud :
cURus, TUV
Kaal :
Laagri tüüp :
Sealed Sleeve
Laius :
20.00mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
24.0 dB
Õhuvool :
7.0 CFM (0.196m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
6200 RPM
seeria :
OD4020
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.190 in H2O (47.3 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 40mm L x 40mm H
Töötemperatuur :
-4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)