OD4020-12LLSS Orion Fans FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
OD4020-12LLSS
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Heakskiidud :
cURus, TUV
Kaal :
Laagri tüüp :
Sealed Sleeve
Laius :
20.00mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
Õhuvool :
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
seeria :
OD4020
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
Suurus/Mõõdud :
Square - 40mm L x 40mm H
Töötemperatuur :
-4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)