OD4010-24HSS Orion Fans FAN AXIAL 40X10.5MM 24VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
OD4010-24HSS
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 40X10.5MM 24VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Heakskiidud :
cURus, TUV
Kaal :
Laagri tüüp :
Sealed Sleeve
Laius :
10.50mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
25.0 dB
Õhuvool :
6.7 CFM (0.188m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
6000 RPM
seeria :
OD4010
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.100 in H2O (24.9 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 40mm L x 40mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)