OD3006-12MSS Orion Fans FAN AXIAL 30X6MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
OD3006-12MSS
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 30X6MM 12VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Heakskiidud :
Kaal :
Laagri tüüp :
Sealed Sleeve
Laius :
6.00mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
Õhuvool :
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
seeria :
OD3006
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
Suurus/Mõõdud :
Square - 30mm L x 30mm H