OD127-12MB01A Orion Fans FAN AXIAL 127X38.5MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
OD127-12MB01A
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 127X38.5MM 12VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Speed Sensor (Tach)
Heakskiidud :
cURus, TUV
Kaal :
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
38.50mm
Lõpetamine :
3 Wire Leads
Müra :
53.0 dB
Õhuvool :
161.0 CFM (4.51m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
2950 RPM
seeria :
OD127
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.350 in H2O (87.2 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 127mm L x 127mm H
Töötemperatuur :
-4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)