OD1238-48MBXC02A Orion Fans FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
OD1238-48MBXC02A
Kirjeldus:
FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE
Funktsioonid :
Locked Rotor Sensor
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
38.50mm
Müra :
57.0 dB
Õhuvool :
175.0 CFM (4.90m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
48VDC
RPM :
3800 RPM
Staatiline rõhk :
0.510 in H2O (127.0 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 120mm L x 120mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Võimsus (vatti) :
17.00W