OD1238-12MS02A Orion Fans FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
OD1238-12MS02A
Kirjeldus:
FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE
Funktsioonid :
Locked Rotor Sensor
Laagri tüüp :
Sleeve
Laius :
38.50mm
Müra :
41.0 dB
Õhuvool :
95.0 CFM (2.66m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
2540 RPM
seeria :
OD1238
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.230 in H2O (57.3 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 120mm L x 120mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Ventilaatori tüüp :
Tubeaxial
Võimsus (vatti) :
4.00W