OD1238-12LS01A Orion Fans FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
OD1238-12LS01A
Kirjeldus:
FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE
Funktsioonid :
Speed Sensor (Tach)
Laagri tüüp :
Sleeve
Laius :
38.50mm
Müra :
33.0 dB
Õhuvool :
73.0 CFM (2.04m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
1950 RPM
seeria :
OD1238
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.130 in H2O (32.4 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 120mm L x 120mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Ventilaatori tüüp :
Tubeaxial
Võimsus (vatti) :
3.00W