OD1232-48MS Orion Fans FAN AXIAL 120X32MM 48VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
OD1232-48MS
Kirjeldus:
FAN AXIAL 120X32MM 48VDC WIRE
Laagri tüüp :
Sleeve
Laius :
32.00mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
48.0 dB
Õhuvool :
107.0 CFM (3.00m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
48VDC
RPM :
3300 RPM
seeria :
OD1232
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.330 in H2O (82.2 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 120mm L x 120mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 122°F (-10 ~ 50°C)