OD1232-48HS Orion Fans FAN AXIAL 120X32MM 48VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
OD1232-48HS
Kirjeldus:
FAN AXIAL 120X32MM 48VDC WIRE
Laagri tüüp :
Sleeve
Laius :
32.00mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
51.0 dB
Õhuvool :
120.0 CFM (3.36m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
48VDC
RPM :
3750 RPM
seeria :
OD1232
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.420 in H2O (104.6 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 120mm L x 120mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 122°F (-10 ~ 50°C)