OD1232-24HB01A Orion Fans FAN AXIAL 120X32MM 24VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
OD1232-24HB01A
Kirjeldus:
FAN AXIAL 120X32MM 24VDC WIRE
Funktsioonid :
Speed Sensor (Tach)
Laius :
32.00mm
Lõpetamine :
3 Wire Leads
Müra :
51.0 dB
Õhuvool :
120.0 CFM (3.36m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
3750 RPM
seeria :
OD1232
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.420 in H2O (104.6 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 120mm L x 120mm H
Töötemperatuur :
-4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)