OD1232-12MB02A Orion Fans FAN AXIAL 120X32MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
OD1232-12MB02A
Kirjeldus:
FAN AXIAL 120X32MM 12VDC WIRE
Funktsioonid :
Locked Rotor Sensor
Laius :
32.00mm
Lõpetamine :
3 Wire Leads
Müra :
48.0 dB
Õhuvool :
107.0 CFM (3.00m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
3300 RPM
seeria :
OD1232
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.330 in H2O (82.2 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 120mm L x 120mm H
Töötemperatuur :
-4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)