OD1232-12LB01A Orion Fans FAN AXIAL 120X32MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
OD1232-12LB01A
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 120X32MM 12VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Speed Sensor (Tach)
Heakskiidud :
cURus, TUV
Kaal :
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
32.00mm
Lõpetamine :
3 Wire Leads
Müra :
44.0 dB
Õhuvool :
93.0 CFM (2.60m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
2900 RPM
seeria :
OD1232
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.270 in H2O (67.2 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 120mm L x 120mm H
Töötemperatuur :
-4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)