OD1225-12MB10A Orion Fans FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
OD1225-12MB10A
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Heakskiidud :
cURus, TUV
Kaal :
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
25.00mm
Lõpetamine :
4 Wire Leads
Müra :
38.0 dB
Õhuvool :
83.0 CFM (2.32m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
2050 RPM
seeria :
OD1225
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.120 in H2O (29.9 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 120mm L x 120mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Ventilaatori tüüp :
Tubeaxial
Võimsus (vatti) :
4.00W