OD1225-12MB02A Orion Fans FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
OD1225-12MB02A
Kirjeldus:
FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
Funktsioonid :
Locked Rotor Sensor
Laius :
25.00mm
Müra :
38.0 dB
Õhuvool :
83.0 CFM (2.32m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
2050 RPM
Staatiline rõhk :
0.120 in H2O (29.9 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 120mm L x 120mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Võimsus (vatti) :
4.00W