OD1225-12LB10A Orion Fans FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
OD1225-12LB10A
Kirjeldus:
FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
Funktsioonid :
PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Laius :
25.00mm
Lõpetamine :
4 Wire Leads
Müra :
34.0 dB
Õhuvool :
72.0 CFM (2.02m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
1800 RPM
Staatiline rõhk :
0.100 in H2O (24.9 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 120mm L x 120mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Võimsus (vatti) :
3.00W