LPS1-01C24-5780-00 Opulent Americas L2 BOARD, XHP70.2, SQUARE, 1X1,
optoelektroonika
Tootja number:
LPS1-01C24-5780-00
Kirjeldus:
L2 BOARD, XHP70.2, SQUARE, 1X1,
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
CCT(K) :
5700K
CRI (värviedastusindeks) :
80
Funktsioonid :
Kõrgus :
Lainepikkus :
Lumen/Watt @ voolutugevus – test :
156 lm/W
Objektiivi tüüp :
Domed
Osa olek :
Active
Pakendamine :
Pinge – edasi (Vf) (tüüp) :
11.2V
Praegune – max :
2.4A
Praegune – Test :
1.05A
Seadistamine :
Square
seeria :
XHP70.2
Suurus/Mõõdud :
36.83mm L x 36.83mm W
Temperatuur – test :
85°C