SMF8.5AT1G ON Semiconductor TVS DIODE 8.5V 14.4V SOD123FL
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SMF8.5AT1G
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 8.5V 14.4V SOD123FL
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Osa olek :
Obsolete
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
14.4V
Pinge – rike (min) :
9.44V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
8.5V
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
200W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
13.9A