SMF75AT1G ON Semiconductor TVS DIODE 75V 121V SOD123FL
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SMF75AT1G
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 75V 121V SOD123FL
Osa olek :
Obsolete
Pakend/ümbris :
SOD-123F
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
121V
Pinge – rike (min) :
83.3V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
75V
Tarnija seadmepakett :
SOD-123FL
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
200W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
1.4A