SMF60AT1 ON Semiconductor TVS DIODE 60V 96.8V SOD123FL
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SMF60AT1
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 60V 96.8V SOD123FL
Osa olek :
Obsolete
Pakend/ümbris :
SOD-123F
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
96.8V
Pinge – rike (min) :
66.7V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
60V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
Tarnija seadmepakett :
SOD-123FL
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
200W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
1.8A