SMF45AT1G ON Semiconductor TVS DIODE 45V 72.7V SOD123FL
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SMF45AT1G
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 45V 72.7V SOD123FL
Osa olek :
Obsolete
Pakend/ümbris :
SOD-123F
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
72.7V
Pinge – rike (min) :
50V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
45V
Tarnija seadmepakett :
SOD-123FL
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
200W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
2.8A