SMF40AT1G ON Semiconductor TVS DIODE 40V 64.5V SOD123FL
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SMF40AT1G
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 40V 64.5V SOD123FL
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Elektriliini kaitse :
No
Kahesuunalised kanalid :
Mahtuvus @ sagedus :
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
SOD-123F
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
64.5V
Pinge – rike (min) :
44.4V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
40V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
Tarnija seadmepakett :
SOD-123FL
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Tüüp :
Zener
Ühesuunalised kanalid :
1
Võimsus – tippimpulss :
200W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
3.1A