SMF12CT1G ON Semiconductor TVS DIODE 12V 23V SC88
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SMF12CT1G
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 12V 23V SC88
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Elektriliini kaitse :
No
Kahesuunalised kanalid :
Mahtuvus @ sagedus :
40pF @ 1MHz
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
23V
Pinge – rike (min) :
13.3V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
12V (Max)
Rakendused :
Automotive
seeria :
Automotive, AEC-Q101
Tarnija seadmepakett :
SC-88/SC70-6/SOT-363
Töötemperatuur :
-40°C ~ 125°C (TJ)
Tüüp :
Zener
Ühesuunalised kanalid :
5
Võimsus – tippimpulss :
100W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
6A (8/20µs)