SMBJ78CA ON Semiconductor TVS DIODE 78V 126V DO214AA
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SMBJ78CA
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 78V 126V DO214AA
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Elektriliini kaitse :
No
Kahesuunalised kanalid :
1
Mahtuvus @ sagedus :
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
DO-214AA, SMB
Pakendamine :
Digi-Reel®
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
126V
Pinge – rike (min) :
86.7V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
78V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
SMBJ
Tarnija seadmepakett :
DO-214AA (SMB)
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Tüüp :
Zener
Ühesuunalised kanalid :
Võimsus – tippimpulss :
600W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
4.8A