SMBJ78CA ON Semiconductor TVS DIODE 78V 126V DO214AA
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SMBJ78CA
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 78V 126V DO214AA
Osa olek :
Active
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
126V
Pinge – rike (min) :
86.7V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
78V
seeria :
SMBJ
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
600W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
4.8A