SMBJ70CA ON Semiconductor TVS DIODE 70V 113V DO214AA
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SMBJ70CA
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 70V 113V DO214AA
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Elektriliini kaitse :
No
Kahesuunalised kanalid :
1
Mahtuvus @ sagedus :
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
DO-214AA, SMB
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
113V
Pinge – rike (min) :
77.8V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
70V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
SMBJ
Tarnija seadmepakett :
DO-214AA (SMB)
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Tüüp :
Zener
Ühesuunalised kanalid :
Võimsus – tippimpulss :
600W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
5.3A