SMBJ10CA ON Semiconductor TVS DIODE 10V 17V DO214AA
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SMBJ10CA
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 10V 17V DO214AA
Pakendamine :
Digi-Reel®
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
17V
Pinge – rike (min) :
11.1V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
10V
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
600W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
35.3A