QTLP670C24TR ON Semiconductor LED GREEN/RED CLEAR 4PLCC SMD
optoelektroonika
Tootja number:
QTLP670C24TR
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
LED GREEN/RED CLEAR 4PLCC SMD
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Kõrgus (maksimaalne) :
2.10mm
Lainepikkus – domineeriv :
570nm Green, 630nm Red
Lainepikkus – tipp :
565nm Green, 635nm Red
Millikandela reiting :
25mcd Green, 10mcd Red
Objektiivi läbipaistvus :
Clear
Objektiivi stiil/suurus :
Round with Flat Top, 2.40mm
Objektiivi värv :
Colorless
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
4-PLCC
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – edasi (Vf) (tüüp) :
2.1V Green, 2V Red
Praegune – Test :
20mA Green, 20mA Red
Seadistamine :
Independent
seeria :
Suurus/Mõõdud :
3.20mm L x 2.80mm W