74VHCT14ASJ ON Semiconductor IC INVERTER HEX SCHMITT 14SOP
Integraallülitused (IC-d)
Tootja number:
74VHCT14ASJ
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
IC INVERTER HEX SCHMITT 14SOP
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Schmitt Trigger
Loogika tase – kõrge :
1.9 V ~ 2.1 V
Loogika tase – madal :
0.5 V ~ 0.6 V
Loogika tüüp :
Inverter
Maksimaalne levimisviivitus @ V, Max CL :
9.6ns @ 5V, 50pF
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
14-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Pakendamine :
Tube
Pinge – toide :
4.5 V ~ 5.5 V
Praegune – vaikne (maksimaalne) :
2µA
seeria :
74VHCT
Sisendite arv :
6
Tarnija seadmepakett :
14-SOP
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C
Vool – väljund kõrge, madal :
8mA, 8mA
Vooluahelate arv :
6
Laos
56,798
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
74VHCT14ASJ Konkurentsivõimelised hinnad
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
74VHCT14ASJ Iseärasused
74VHCT14ASJ is produced by ON Semiconductor, belongs to Loogika - väravad ja inverterid.
74VHCT14ASJ Toote üksikasjad
74VHCT14ASJ, mida pakub ON Semiconductor, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 74VHCT14ASJ on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
74VHCT14ASJ FAQ
1. What is the operating voltage range of the 74VHCT14ASJ?
The operating voltage range of the 74VHCT14ASJ is typically between 4.5V and 5.5V.
2. What is the maximum input voltage for the 74VHCT14ASJ?
The maximum input voltage for the 74VHCT14ASJ is 7V.
3. What is the output drive capability of the 74VHCT14ASJ?
The 74VHCT14ASJ has a typical output drive capability of 8mA.
4. What is the maximum propagation delay of the 74VHCT14ASJ?
The maximum propagation delay of the 74VHCT14ASJ is typically 6ns.
5. What is the power dissipation of the 74VHCT14ASJ at maximum load?
The power dissipation of the 74VHCT14ASJ at maximum load is typically 500mW.
6. What is the temperature range for the 74VHCT14ASJ?
The 74VHCT14ASJ is designed to operate within a temperature range of -40°C to 125°C.
7. What is the pin configuration of the 74VHCT14ASJ?
The 74VHCT14ASJ is an inverting Schmitt trigger with 14 pins, and the pin configuration can be found in the datasheet.
8. What is the package type of the 74VHCT14ASJ?
The 74VHCT14ASJ is available in a standard SOIC package.
9. What is the input hysteresis of the 74VHCT14ASJ?
The 74VHCT14ASJ has a typical input hysteresis of 400mV.
10. What are the typical applications for the 74VHCT14ASJ?