1SMF16BT1G ON Semiconductor TVS DIODE 16V 26V SOD123FL
Vooluahela kaitse
Tootja number:
1SMF16BT1G
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 16V 26V SOD123FL
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Elektriliini kaitse :
No
Kahesuunalised kanalid :
Mahtuvus @ sagedus :
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
SOD-123F
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
26V
Pinge – rike (min) :
16.7V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
16V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
Tarnija seadmepakett :
SOD-123FL
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Tüüp :
Zener
Ühesuunalised kanalid :
1
Võimsus – tippimpulss :
1000W (1kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
7A (8/20µs)