1PMT33AT1G ON Semiconductor TVS DIODE 33V 53.3V POWERMITE
Vooluahela kaitse
Tootja number:
1PMT33AT1G
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 33V 53.3V POWERMITE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
53.3V
Pinge – rike (min) :
36.7V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
33V
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
1000W (1kW)