G7L-1A-TUB-J-CB-AC50 Omron Electronics Inc-EMC Div RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 50V
Relee
Tootja number:
G7L-1A-TUB-J-CB-AC50
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 50V
Kontaktide hinnang (praegune) :
30A
Lõpetamise stiil :
Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Lülituspinge :
250VAC - Max
Mähise pinge :
50VAC
Pooli vool :
34.0mA
Töötemperatuur :
-25°C ~ 60°C
Väljalülituspinge (min) :
7.5 VAC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
37.5 VAC