G7L-1A-T-CB-DC100 Omron Electronics Inc-EMC Div RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 100V
Relee
Tootja number:
G7L-1A-T-CB-DC100
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 100V
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Insulation - Class B
Kontaktide hinnang (praegune) :
30A
Kontaktivorm :
SPST-NO (1 Form A)
Lõpetamise stiil :
Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Lülituspinge :
250VAC - Max
Mähise pinge :
100VDC
Mähise tüüp :
Non Latching
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pakendamine :
Bulk
Pooli vool :
19.0mA
Relee tüüp :
General Purpose
seeria :
G7L
Tegevusaeg :
30ms
Töötemperatuur :
-25°C ~ 60°C
Väljalaske aeg :
30ms
Väljalülituspinge (min) :
15 VDC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
75 VDC