G6CK-2114P-US-DC24 Omron Electronics Inc-EMC Div RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 24V
Relee
Tootja number:
G6CK-2114P-US-DC24
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 24V
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Sealed - Fully
Kontaktide hinnang (praegune) :
8A
Kontaktivorm :
DPST-NO/NC (1 Form A, 1 From B)
Lõpetamise stiil :
PC Pin
Lülituspinge :
250VAC, 125VDC - Max
Mähise pinge :
24VDC
Mähise tüüp :
Latching, Dual Coil
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakendamine :
Bulk
Pooli vool :
11.7mA
Relee tüüp :
General Purpose
seeria :
G6C
Tegevusaeg :
10ms
Töötemperatuur :
-25°C ~ 70°C
Väljalaske aeg :
10ms
Väljalülituspinge (min) :
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
16.8 VDC