G2R-1-SKVD-AC220 Omron Electronics Inc-EMC Div RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 220V
Relee
Tootja number:
G2R-1-SKVD-AC220
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 220V
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Sealed - Flux Protection
Kontaktide hinnang (praegune) :
10A
Kontaktivorm :
SPDT (1 Form C)
Lõpetamise stiil :
PC Pin
Lülituspinge :
380VAC, 125VDC - Max
Mähise pinge :
220VAC
Mähise tüüp :
Non Latching
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakendamine :
Tray
Pooli vool :
4.1mA
Relee tüüp :
General Purpose
seeria :
G2R
Tegevusaeg :
15ms
Töötemperatuur :
-40°C ~ 70°C
Väljalaske aeg :
10ms
Väljalülituspinge (min) :
66 VAC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
176 VAC