G2R-1-E-ASI-DC24 Omron Electronics Inc-EMC Div RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 24V
Relee
Tootja number:
G2R-1-E-ASI-DC24
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 24V
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Sealed - Flux Protection
Kontaktide hinnang (praegune) :
16A
Kontaktivorm :
SPDT (1 Form C)
Lõpetamise stiil :
PC Pin
Lülituspinge :
380VAC, 125VDC - Max
Mähise pinge :
24VDC
Mähise tüüp :
Non Latching
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakendamine :
Tray
Pooli vool :
21.8mA
Relee tüüp :
General Purpose
seeria :
G2R
Tegevusaeg :
15ms
Töötemperatuur :
-40°C ~ 70°C
Väljalaske aeg :
5ms
Väljalülituspinge (min) :
3.6 VDC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
16.8 VDC