S8VM-15015D Omron Automation and Safety AC/DC CONVERTER 15V 150W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
S8VM-15015D
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 15V 150W
Paigaldustüüp :
DIN Rail
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
15V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
10A
Suurus/Mõõdud :
6.32" L x 1.54" W x 3.25" H (160.5mm x 39.1mm x 82.5mm)
Tõhusus :
81%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 70°C (With Derating)
Võimsus (vatti) :
150W