S8VM-10024 Omron Automation and Safety AC/DC CONVERTER 24V 100W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
S8VM-10024
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 24V 100W
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
24V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
4.5A
Suurus/Mõõdud :
6.32" L x 1.12" W x 3.25" H (160.5mm x 28.5mm x 82.5mm)
Tõhusus :
82%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 70°C (With Derating)
Võimsus (vatti) :
100W